KONST / Litografier / Litografi 8805514
nr 880 5514
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), onumrerad, 42x58
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:08:42
300 kr
350 kr
Peter Dahl (f. 1934)